آموزش ، اخبار آی تی ، اطلاع رسانی ، ...

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۳ ثبت شده است

ترفند های مخفی جستجو در گوگل

موتور جستجوی قوی پیکر و قدرتمند گوگل روزانه توسط میلیونها نفر در سراسر دنیا در راستای کسب اطلاعات و جستجوی داده ها در فضای وب مورد استفاده قرار میگیرد. اما به راستی چه تعداد از کاربران از قدرتها و ترفندهای جستجوی این موتور جستجوی غول پیکر با خبر بوده و از آن استفاده بهینه میکنند؟ بگذارید شما را با چند نمونه از این ترفند های جستجو آشنا کنیم.


زمانی که صحبت از جستجوی داده ها و مطالب بر روی فضای سایبری و اینترنت به پیش می آید، ناخودآگاه انگشتان کاربران بر روی صفحه کلید میلغزد و Google.com در نوار آدرس وارد میشود.

بدون شک امروز گوگل جزو قدرتمند ترین – و شاید قدرتمند ترین – موتورهای جستجو در سراسر دنیا است که روزانه میلیونها بار مورد ارجاع قرار میگیرد. در حالی که قشر عظیمی از کاربران تنها به وارد کردن کلید واژه ها در این موتور جستجو بسنده میکنند، اما حرفه ای ها از تمامی ابزارهای این موتور جستجو استفاده بهینه میکنند.

سوال اینجا است که آیا شما نیز از ترفندها و ابزارهای جستجوی حرفه ای در گوگل استفاده میکنید یا خیر؟ اگر نه، بگذارید شما را با مهمترین ترفند ها و ابزارهای جستجوی پیشرفته در گوگل آشنا سازیم:

ترفند جستجو در گوگل

ادامه مطلب...
۰۵ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۹:۱۹ ۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مهدی صادق زاده

آشنایی پسوند های مختلف

در دنیای نرم افزاری امروزه ، هر روز با پسوندهای مختلف برخورد می کنیم که شاید هیچ شناختی از آن فایل نداشته باشیم، راه حل چیه ؟

ادامه مطلب...
۰۱ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۲:۲۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مهدی صادق زاده